Chcę sprawdzić ofertę kursów
 

Zacznij programować już dziś! 

Nasze kursy są przeznaczone dla Ciebie nawet jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś swoich sił w programowaniu. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces nauki!
📦🧑‍💻

Chcę dowiedzieć się więcej!

Hej! Jestem Bartek :)

Od ponad 13 lat zajmuję się Front-end developmentem i chcę opowiedzieć Ci o tym jak możesz rozpocząć swoją przygodę z programowaniem!

Jestem w gronie 3% najlepszych programistów na świecie - poniżej możesz sprawdzić mój profil na Toptal.com - platformie zrzeszającej najlepszych specjalistów i inżynierów z branży.

Zweryfikuj mnie na Toptal.com
 

Co zyskasz dzięki kursowi? 

Nauczysz się
programować


Poznasz najważniejsze technologie, m.in. HTML, CSS, JavaScript, podstawy React i GIT

Wykonasz
samodzielny projekt


Poznasz zasady pracy na komercyjnym projekcie, podlegającym code review i umieścisz go w swoim portfolio

Zdobędziesz
certyfikat


Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który sprawi, że wyróżnisz się na rynku

Chcę zobaczyć ofertę

Czy nie jest dla mnie za późno na naukę programowania? 💻

 

Nie! Rynek nadal rozrasta się w szalonym tempie. Jest wiele specjalizacji, do których kurs JavaScript może być doskonałym wstępem.

Im szybciej zaczniemy naukę, tym lepsi będziemy od kolejnych osób które wejdą na rynek. Ponad to nic nie szkodzi aby zmieniać swoje miejsce w ramach branży! Interdyscyplinarność jest ogromną zaletą na rynku!

Równie ważne są doświadczenia z innych branż, na przykład umiejętności miękkie, komunikacja oraz "cultural fit". Umiejętności techniczne to dopiero początek przygody! Nauka programowania to doskonała okazja by spróbować czegoś nowego i przebić szklany sufit :)

 

Poznaj moją historię


Pomimo wielu wyzwań, błędów i trudnych chwil, udało mi się pokonać swoje ograniczenia i zapracować na spełnenie marzeń. Pracując przez lata jako programista udało mi się naprawić życiowe błędy, odbudować utracone zaufanie i założyć cudowną rodzinę 💖

Lambo kupiłem dzięki swojej ciężkiej pracy jako programista, na długo zanim powstała Akademia Devstock 😉

Teraz chcę wspierać, uczyć, dzielić się pasją i wspólnie tworzyć wartość 💪

Video Poster Image

Jak pracuje się w branży IT? 

Zdalnie

Wielu pracowników IT decyduje się na pracę zdalną, lub hybrydową, bez sztywnych ram czasowych!

Elastycznie

Pracownicy bardzo często są rozliczani z wykonanych tasków, osiągniętych celów, a nie z czasu spędzonego w biurze!

Z wysokim wynagrodzeniem

Rosnące potrzeby rynku powodują wysokie zarobki w sektorze, natomiast globalizacja rynku IT sprawia, że możemy zarabiać w obcych walutach i pracować dla zagranicznych pracodawców!

Z możliwościami rozwoju

Branża IT rozwija się w niesamowitym tempie. Z każdym rokiem pojawiają się w niej nowe idee, technologie i specjalizacje. Daje to olbrzymie szanse na przebranżowienie i spróbowanie czegoś nowego.

Poznaj nas lepiej :) 


Devstock to nie tylko szkoła programowania - jesteśmy społecznością ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie branży IT, tworzymy własne produkty i oprogramowanie, a jednocześnie dobrze się bawimy :)  

Akademia Devstock 👨‍🎓
w liczbach:

Ponad 400

osób skorzystało z naszych kursów i przetestowało nasze materiały szkoleniowe!

Ponad 100

osób zdecydowało się na udział w Akademii Devstock!

76%

absolwentów pierwszej Akademię Devstock ukończyło kurs i dostało pracę w IT!

4 edycje

Akademii Devstock - druga edycja właśnie zbliża się do końca a trzecia i czwarta edycja właśnie trwa!

12 miesięcy

trwała każda z dotychczasowych edycji Akademii Devstock. Każda składa się z 6 miesięcy kursu i co najmniej 6 miesięcy praktyk

Absolwenci o Devstocku:

Mariusz

Jestem archeologiem z wykształcenia, ale postanowiłem zmienić swoją ścieżkę zawodową i zacząć karierę w branży IT. Zdecydowałem się na naukę technologii Front-end w Akademii Devstock, a moja decyzja okazała się trafna. Kurs był świetnie zorganizowany, a instruktorzy zawsze byli gotowi pomóc. Na początku czułem się przytłoczony, ale dzięki Devstock udało mi się zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery jako Front-end developer. Spędziłem ponad pół roku na praktykach, gdzie zdobyłem niezbędne doświadczenie komercyjne. Moje postępy były stale monitorowane przez instruktorów, co pozwoliło mi zidentyfikować i poprawić moje słabości. Dzięki Devstock udało mi się zrealizować swoje marzenia i osiągnąć sukces w nowej branży. Polecam każdemu, kto szuka solidnego kursu programowania, firmę Devstock.

Rafał

Jako doświadczony kucharz z wieloletnim stażem, zdecydowałem się na radykalną zmianę kariery i rozpocząłem przygodę z programowaniem. Dzięki szkole Devstock, moje marzenia o zostaniu programistą stały się rzeczywistością i od prawie dwóch lat pracuje na projektach komercyjnych. Szkolenia oferowane przez Devstock charakteryzują się przemyślanym programem, zindywidualizowanym podejściem do ucznia oraz nastawieniem na efekt. Bardzo cenna była również możliwość nawiązywania kontaktów z innymi uczniami, wymiana doświadczeń oraz możliwość współpracy na projekcie. Z czystym sumieniem polecam Devstock wszystkim, którzy pragną zdobyć praktyczne umiejętności związane z programowaniem, niezależnie od ich doświadczenia i wcześniejszego wykształcenia. Tak jak ja i moja żona, która obserwując mnie również zdecydowała się na udział w kolejnej edycji kursu.

Co znajdziesz w pudełku? 📦


Poniżej możesz dowiedzieć się dokładnie jakie moduły obejmuje nasz kurs pudełkowy.  Możesz przed zakupem dokładnie sprawdzić czy tematy lekcji które przygotowaliśmy odpowiadają Twoim potrzebom.

Zajrzyj do środka! 🎁


Zobacz jak wygląda przykładowa lekcja z Bartkiem.

 

Interaktywna platforma i sztuczna
inteligencja będzie do Twojej dyspozycji! 🤯

 

🤖

Nasz serwer Discord zamieszkuje pomocny Bot wyposażony w sztuczną inteligencję, który odpowie na Wasze pytania, stworzy przykładowe funkcje a nawet sprawdzi Wasz kod :)

 

🎓

Na naszej platformie e-learningowej Codebusters możecie przećwiczyć swoją wiedzę, rozwiązywać ciekawe, praktyczne zadania i konkurować na punkty z innymi kursantami :)

Jesteś zainteresowany kursem?


Napisz lub zadzwoń do nas! 📩

[email protected]
+48 517 313 589